Kouluratsastuskilpailut

Kisapäivä: 30.05.2014 / Viimeinen ilmoittautuminen: 17.05.2014

Säännöt ja rajoitukset


Osallistumisohjeet

	Luokka 6 / Luokat 3 ja 4 
	Nimi (VRL-00000) - Ratsun nimi VH00-000-000
	Nimi (VRL-00000) - Ratsun nimi VH00-000-000
	

Jos sama ratsukko osallistuu useaan luokkaan, osallistuminen ilmoitetaan saman luokkaotsikon alla.
Väärin ilmoitettuja osallistumisia ei hyväksytä.

Luokkien osallistujamäärät päivitetään ryppään viimeiseen kutsuun.


Luokat

  • 1. Helppo B (40/40) TT
  • 2. Helppo A (40/40) TT
  • 3. Helppo A (40/40) TT
  • 4. Vaativa B (40/40) TT
  • 5. Vaativa B (40/40) TT

T = Täynnä
TT = Tulokset tulleet

Osallistujalistat päivitetty viimeksi
09.05.2014 18:00:58

Osallistujat

Osallistujalistat korvataan luokkien tuloksilla, kun jokainen luokka täyttyy tai kun viimeinen ilmoittatumispäivä on mennyt.

Luokka 1. Helppo B (40/40)

1. Meela (VRL-01717) - Merlin 2782 VH13-093-0016
2. Pierre (VRL-10531) - Himpulan Sädekehä VH14-017-0221
3. Nanna L. (VRL-00777) - Karla v. Ahlstedt VH14-028-0129
4. Crystal (VRL-00628) - Metsälammen Tättähäärä VH14-017-0094
5. Tierra (VRL-02841) - Vanessa VH05-017-5727
6. Jenna S. (VRL-00766) - Elfe Cearl VH14-017-0204
7. noah (VRL-00224) - Blackwoods Yukon Jack
8. Jenna S. (VRL-00766) - Yard's Merri VH14-057-0030
9. Tierra (VRL-02841) - Mic Hahahaham VH12-111-0016
10. Uppe (VRL-11253) - Capö Bu LAC
11. Ljusia (VRL-02751) - Hobbes LAC
12. Pierre (VRL-10531) - Acomodao VH14-017-0257
13. Meela (VRL-01717) - Olivia VH13-093-0002
14. Uppe (VRL-11253) - Kivikosken Roosie
15. Meela (VRL-01717) – Venka VH13-093-0035
16. merikissa (VRL-13337) - Rosita v. Ahlstedt VH14-028-0092
17. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Chorus
18. Susanna (VRL-03881) - Hetken Livia
19. Pierre (VRL-10531) - Enlazar VH14-017-0255
20. noah (VRL-00224) - Fifth Bird Goes Tweet VH14-029-0135
21. merikissa (VRL-13337) - Dahlgårds Safir VH14-028-0091
22. Susanna (VRL-03881) - Fiktion Seela
23. Nanna L. (VRL-00777) - Dahlgårds Sage VH14-028-0125
24. Crystal (VRL-00628) - CW Yain't Uptown
25. Crystal (VRL-00628) - Wyat Rocky Roulette VH14-017-0225
26. Kolibri (VRL-12569) - El Thay Hassaanah VH13-003-0213
27. merikissa (VRL-13337) - Daniela MCF VH14-028-0111
28. Nanna L. (VRL-00777) - Karkurannan Lejon VH14-028-0124
29. Pierre (VRL-10531) - Crocuzula VH14-017-0256
30. Meela (VRL-01717) – Suitsupääsuke 2782 VH13-093-0015
31. Nanna L. (VRL-00777) - Esmerald B VH11-028-0081
32. Isis (VRL-11247) - Sadiq al Najya
33. merikissa (VRL-13337) - Ina MCF VH14-028-0110
34. Jenna S. (VRL-00766) - Caldicott Booker VH14-017-0203
35. Uppe (VRL-11253) - Glowmoor Cordelia
36. Jenna S. (VRL-00766) - Wyndham Pearly VH13-017-0267
37. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Emmely
38. Susanna (VRL-03881) - Hetken Sirius
39. noah (VRL-00224) - Gilfaethwy
40. Susanna (VRL-03881) - Hetken Päivänsäde

Luokka 2. Helppo A (40/40)

1. Nanna L. (VRL-00777) - Hymni VH14-018-0561
2. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zack VH14-053-0070
3. Amanda (VRL-10878) - Night of the Livin' Dead
4. Ljusia (VRL-02751) - Gloves Off Angelien VH13-012-0180
5. Pierre (VRL-10531) - Jimi-Viljami VH14-018-0661
6. Nanna L. (VRL-00777) - Pirunkorven Reimu VH14-018-0559
7. namusetä (VRL-00801) - Konstikas VH14-018-0684
8. merikissa (VRL-13337) - Stigandr VH14-053-0064
9. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Sisukas
10. Ljusia (VRL-02751) - Alegre's Autumn Hill
11. merikissa (VRL-13337) - Riiviöiden Teutori VH14-018-0540
12. Crystal (VRL-00628) - Cedion Blanchfleur
13. Sachiyo (VRL-11290) - Villahaan Puuha
14. Tierra (VRL-02841) - Mic Waddahl VH12-237-0005
15. wishmaster (VRL-02889) - Aidan Jaynees VH12-035-0032
16. Ljusia (VRL-02751) - Indivar Mic VH11-102-0059
17. Jenna S. (VRL-00766) - Armani RG VH06-027-8169
18. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Hipsteri
19. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Viltteri VH14-018-0276
20. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zar VH14-053-0069
21. Uppe (VRL-11253) - Balder av Rågkross
22. wishmaster (VRL-02889) - Painswick Théo VH14-027-0076
23. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Kuriiri
24. Ljusia (VRL-02751) - Rayona BRA VH14-001-0011
25. tvisha (VRL-01671) - Kajon Illusinaatio
26. namusetä (VRL-00801) - Taikakuun Jääkide VH13-018-0957
27. Sierra. (VRL-10775) - Cha-Cha Coco LAC VH12-029-0459
28. namusetä (VRL-00801) - Vinnari VH13-018-1005
29. Uppe (VRL-11253) - Basic Boom
30. Nadia (VRL-00452) - Sävelsalon Sonja VH14-035-0004
31. wishmaster (VRL-02889) - A.D. Do Re Mi
32. Sachiyo (VRL-11290) - Riihikorven Asterix
33. tvisha (VRL-01671) - Kärmeniemen Helinä
34. Sachiyo (VRL-11290) - Viehättävän Ruulio
35. merikissa (VRL-13337) - Frodo v. Ahlstedt VH14-053-0091
36. merikissa (VRL-13337) - Tybalt LAC VH14-035-0039
37. Nanna L. (VRL-00777) - Fiktion Veini VH14-018-0334
38. Crystal (VRL-00628) - Rovfjäril VH12-028-0153
39. namusetä (VRL-00801) - Perijän Piita VH14-018-0683
40. Pierre (VRL-10531) - Jami-Valtteri VH14-018-0660

Luokka 3. Helppo A (40/40)

1. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Helme VH14-018-0659
2. merikissa (VRL-13337) - Stigandr VH14-053-0064
3. Crystal (VRL-00628) - Cedion Blanchfleur
4. Nanna L. (VRL-00777) - Pirunkorven Reimu VH14-018-0559
5. merikissa (VRL-13337) - Frodo v. Ahlstedt VH14-053-0091
6. wishmaster (VRL-02889) - Painswick Théo VH14-027-0076
7. Sachiyo (VRL-11290) - Viehättävän Ruulio
8. namusetä (VRL-00801) - Vinnari VH13-018-1005
9. Sierra. (VRL-10775) - Cha-Cha Coco LAC VH12-029-0459
10. Jenna S. (VRL-00766) - Ashina B VH11-028-0116
11. merikissa (VRL-13337) - Tybalt LAC VH14-035-0039
12. Ljusia (VRL-02751) - Alegre's Autumn Hill
13. Nanna L. (VRL-00777) - Fiktion Veini VH14-018-0334
14. namusetä (VRL-00801) - Konstikas VH14-018-0684
15. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Sisukas
16. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Punaenkeli VH14-018-0624
17. Nanna L. (VRL-00777) - Hymni VH14-018-0561
18. wishmaster (VRL-02889) - A.D. Do Re Mi
19. Tierra (VRL-02841) - Mic Waddahl VH12-237-0005
20. Sachiyo (VRL-11290) - Riihikorven Asterix
21. Uppe (VRL-11253) - Basic Boom
22. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Jessiina VH14-018-0658
23. wishmaster (VRL-02889) - Aidan Jaynees VH12-035-0032
24. namusetä (VRL-00801) - Perijän Piita VH14-018-0683
25. Ljusia (VRL-02751) - Indivar Mic VH11-102-0059
26. Uppe (VRL-11253) - Balder av Rågkross
27. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Kuriiri
28. tvisha (VRL-01671) - Kärmeniemen Helinä
29. Crystal (VRL-00628) - Rovfjäril VH12-028-0153
30. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Hipsteri
31. namusetä (VRL-00801) - Taikakuun Jääkide VH13-018-0957
32. Pierre (VRL-10531) - Katjuusa VH14-018-0664
33. merikissa (VRL-13337) - Riiviöiden Teutori VH14-018-0540
34. Ljusia (VRL-02751) - Gloves Off Angelien VH13-012-0180
35. tvisha (VRL-01671) - Kajon Illusinaatio
36. Nadia (VRL-00452) - Sävelsalon Sonja VH14-035-0004
37. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Viltteri VH14-018-0276
38. Amanda (VRL-10878) - Night of the Livin' Dead
39. Ljusia (VRL-02751) - Rayona BRA VH14-001-0011
40. Sachiyo (VRL-11290) - Villahaan Puuha

Luokka 4. Vaativa B (40/40)

1. Nanna L. (VRL-00777) - Tuulenpesän Usvatar VH14-018-0480
2. Ljusia (VRL-02751) - Apollo Astor VH12-029-0310
3. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Almiira VH14-018-0441
4. Ljusia (VRL-02751) - Fourteen of Jadessa VH13-011-0153
5. Crystal (VRL-00628) - Caitlin v. Sigma
6. Ljusia (VRL-02751) - Desperado 4U VH12-202-0011
7. Nanna L. (VRL-00777) - Tiilikan Toivoton Tapaus VH14-018-0485
8. Sachiyo (VRL-11290) - Koston Haiku
9. Uppe (VRL-11253) - Poniniemen Pretty Jade
10. Sachiyo (VRL-11290) - Satulinnan Natalia
11. Pierre (VRL-10531) - Vaapukan Lumikeiju VH14-018-0152
12. Nanna L. (VRL-00777) - Kärmeniemen Joselinda VH14-018-0611
13. wishmaster (VRL-02889) - Choco Woods VH14-044-0128
14. tvisha (VRL-01671) - Parodian Villiviikari
15. Uppe (VRL-11253) - Poniniemen Brinella
16. Nadia (VRL-00452) - Sävelsalon Isla VH14-029-0052
17. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Oktaavi
18. merikissa (VRL-13337) - Koivumäen Tappivanukas VH14-018-0686
19. Pierre (VRL-10531) - Hämminki VH14-018-0153
20. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Pikkuenkeli
21. Sachiyo (VRL-11290) - Riihikorven Vekara
22. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Riikkari VH13-018-0531
23. Amanda (VRL-10878) - Ultimate Daredevil
24. merikissa (VRL-13337) - Aidan Hurple
25. Jenna S. (VRL-00766) - Greenwich's Cecilia VH06-035-9434
26. Sachiyo (VRL-11290) - K.B. Hukan Hurma
27. wishmaster (VRL-02889) - Thora VH14-044-0100
28. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Aviva
29. Amanda (VRL-10878) - Antere v.d. Duren
30. Nadia (VRL-00452) Sävelsalon Eemil VH13-029-0272
31. merikissa (VRL-13337) - Koivumäen Hugo VH14-018-0539
32. Crystal (VRL-00628) - Metsänkuiskauksen Pakkasherra
33. Ljusia (VRL-02751) - Nchunak Vegas VH14-031-0353
34. wishmaster (VRL-02889) - Wister Strathisla VH14-044-0157
35. Sierra. (VRL-10775) - Korpisoturi VH13-018-0209
36. Nanna L. (VRL-00777) - Villahaan Eerina VH14-018-0452
37. Sierra. (VRL-10775) - Kajon Sekundantti VH13-018-0296
38. Uppe (VRL-11253) - Felcie Fleur
39. ?satu (VRL-00124) - Vaapukan Elo-Isa VH14-018-0580
40. merikissa (VRL-13337) - Vaapukan Roope VH14-018-0687

Luokka 5. Vaativa B (40/40)

1. Jenna S. (VRL-00766) - Elburn Elliot VH14-139-0022
2. wishmaster (VRL-02889) - Wister Strathisla VH14-044-0157
3. Ljusia (VRL-02751) - Desperado 4U VH12-202-0011
4. Amanda (VRL-10878) - Ultimate Daredevil
5. merikissa (VRL-13337) - Koivumäen Tappivanukas VH14-018-0686
6. Sierra. (VRL-10775) - Kajon Sekundantti VH13-018-0296
7. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Riikkari VH13-018-0531
8. Ljusia (VRL-02751) - Nchunak Vegas VH14-031-0353
9. Sierra. (VRL-10775) - Korpisoturi VH13-018-0209
10. Ljusia (VRL-02751) - Apollo Astor VH12-029-0310
11. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Almiira VH14-018-0441
12. Nanna L. (VRL-00777) - Tuulenpesän Usvatar VH14-018-0480
13. Sachiyo (VRL-11290) - Riihikorven Vekara
14. Sachiyo (VRL-11290) - Satulinnan Natalia
15. Nadia (VRL-00452) - Sävelsalon Isla VH14-029-0052
16. Crystal (VRL-00628) - Metsänkuiskauksen Pakkasherra
17. Uppe (VRL-11253) - Poniniemen Brinella
18. tvisha (VRL-01671) - Parodian Villiviikari
19. ?satu (VRL-00124) - Vaapukan Elo-Isa VH14-018-0580
20. Crystal (VRL-00628) - Caitlin v. Sigma
21. merikissa (VRL-13337) - Koivumäen Hugo VH14-018-0539
22. Nadia (VRL-00452) Sävelsalon Eemil VH13-029-0272
23. Sachiyo (VRL-11290) - K.B. Hukan Hurma
24. Pierre (VRL-10531) - Vaapukan Lumikeiju VH14-018-0152
25. Uppe (VRL-11253) - Poniniemen Pretty Jade
26. Uppe (VRL-11253) - Felcie Fleur
27. Ljusia (VRL-02751) - Fourteen of Jadessa VH13-011-0153
28. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Pikkuenkeli
29. Sachiyo (VRL-11290) - Koston Haiku
30. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Aviva
31. Nanna L. (VRL-00777) - Kärmeniemen Joselinda VH14-018-0611
32. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Oktaavi
33. merikissa (VRL-13337) - Aidan Hurple
34. wishmaster (VRL-02889) - Thora VH14-044-0100
35. Pierre (VRL-10531) - Hämminki VH14-018-0153
36. wishmaster (VRL-02889) - Choco Woods VH14-044-0128
37. merikissa (VRL-13337) - Vaapukan Roope VH14-018-0687
38. Amanda (VRL-10878) - Antere v.d. Duren
39. Nanna L. (VRL-00777) - Villahaan Eerina VH14-018-0452
40. Nanna L. (VRL-00777) - Tiilikan Toivoton Tapaus VH14-018-0485