Kouluratsastuskilpailut

Kisapäivä: 29.05.2014 / Viimeinen ilmoittautuminen: 17.05.2014

Säännöt ja rajoitukset


Osallistumisohjeet

	Luokka 6 / Luokat 3 ja 4 
	Nimi (VRL-00000) - Ratsun nimi VH00-000-000
	Nimi (VRL-00000) - Ratsun nimi VH00-000-000
	

Jos sama ratsukko osallistuu useaan luokkaan, osallistuminen ilmoitetaan saman luokkaotsikon alla.
Väärin ilmoitettuja osallistumisia ei hyväksytä.

Luokkien osallistujamäärät päivitetään ryppään viimeiseen kutsuun.


Luokat

  • 1. Helppo B (40/40) TT
  • 2. Helppo A (40/40) TT
  • 3. Helppo A (40/40) TT
  • 4. Vaativa B (40/40) TT
  • 5. Vaativa B (40/40) TT

T = Täynnä
TT = Tulokset tulleet

Osallistujalistat päivitetty viimeksi
09.05.2014 18:00:58

Osallistujat

Osallistujalistat korvataan luokkien tuloksilla, kun jokainen luokka täyttyy tai kun viimeinen ilmoittatumispäivä on mennyt.

Luokka 1. Helppo B (40/40)

1. Isis (VRL-11247) - Sadiq al Najya
2. Susanna (VRL-03881) - Hetken Sirius
3. Jenna S. (VRL-00766) - Yard's Merri VH14-057-0030
4. Pierre (VRL-10531) - Himpulan Sädekehä VH14-017-0221
5. Pierre (VRL-10531) - Crocuzula VH14-017-0256
6. Crystal (VRL-00628) - Metsälammen Tättähäärä VH14-017-0094
7. Meela (VRL-01717) – Suitsupääsuke 2782 VH13-093-0015
8. noah (VRL-00224) - Fifth Bird Goes Tweet VH14-029-0135
9. Nanna L. (VRL-00777) - Esmerald B VH11-028-0081
10. Nanna L. (VRL-00777) - Karla v. Ahlstedt VH14-028-0129
11. merikissa (VRL-13337) - Daniela MCF VH14-028-0111
12. Uppe (VRL-11253) - Glowmoor Cordelia
13. Ljusia (VRL-02751) - Hobbes LAC
14. Uppe (VRL-11253) - Kivikosken Roosie
15. Jenna S. (VRL-00766) - Caldicott Booker VH14-017-0203
16. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Chorus
17. Crystal (VRL-00628) - Wyat Rocky Roulette VH14-017-0225
18. Meela (VRL-01717) - Merlin 2782 VH13-093-0016
19. Susanna (VRL-03881) - Fiktion Seela
20. Meela (VRL-01717) – Venka VH13-093-0035
21. Jenna S. (VRL-00766) - Wyndham Pearly VH13-017-0267
22. noah (VRL-00224) - Gilfaethwy
23. Nanna L. (VRL-00777) - Dahlgårds Sage VH14-028-0125
24. Jenna S. (VRL-00766) - Elfe Cearl VH14-017-0204
25. Tierra (VRL-02841) - Vanessa VH05-017-5727
26. Kolibri (VRL-12569) - El Thay Hassaanah VH13-003-0213
27. Nanna L. (VRL-00777) - Karkurannan Lejon VH14-028-0124
28. Pierre (VRL-10531) - Enlazar VH14-017-0255
29. Meela (VRL-01717) - Olivia VH13-093-0002
30. merikissa (VRL-13337) - Dahlgårds Safir VH14-028-0091
31. Pierre (VRL-10531) - Acomodao VH14-017-0257
32. merikissa (VRL-13337) - Ina MCF VH14-028-0110
33. noah (VRL-00224) - Blackwoods Yukon Jack
34. Susanna (VRL-03881) - Hetken Päivänsäde
35. Crystal (VRL-00628) - CW Yain't Uptown
36. Tierra (VRL-02841) - Mic Hahahaham VH12-111-0016
37. Uppe (VRL-11253) - Capö Bu LAC
38. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Emmely
39. merikissa (VRL-13337) - Rosita v. Ahlstedt VH14-028-0092
40. Susanna (VRL-03881) - Hetken Livia

Luokka 2. Helppo A (40/40)

1. Ljusia (VRL-02751) - Indivar Mic VH11-102-0059
2. merikissa (VRL-13337) - Tybalt LAC VH14-035-0039
3. namusetä (VRL-00801) - Taikakuun Jääkide VH13-018-0957
4. Ljusia (VRL-02751) - Alegre's Autumn Hill
5. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zar VH14-053-0069
6. Sachiyo (VRL-11290) - Viehättävän Ruulio
7. namusetä (VRL-00801) - Perijän Piita VH14-018-0683
8. Ljusia (VRL-02751) - Gloves Off Angelien VH13-012-0180
9. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Sisukas
10. Nanna L. (VRL-00777) - Fiktion Veini VH14-018-0334
11. merikissa (VRL-13337) - Frodo v. Ahlstedt VH14-053-0091
12. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Viltteri VH14-018-0276
13. Nadia (VRL-00452) - Sävelsalon Sonja VH14-035-0004
14. Crystal (VRL-00628) - Rovfjäril VH12-028-0153
15. Sierra. (VRL-10775) - Cha-Cha Coco LAC VH12-029-0459
16. wishmaster (VRL-02889) - Painswick Théo VH14-027-0076
17. wishmaster (VRL-02889) - A.D. Do Re Mi
18. Nanna L. (VRL-00777) - Hymni VH14-018-0561
19. wishmaster (VRL-02889) - Aidan Jaynees VH12-035-0032
20. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Hipsteri
21. tvisha (VRL-01671) - Kärmeniemen Helinä
22. Crystal (VRL-00628) - Cedion Blanchfleur
23. Pierre (VRL-10531) - Jami-Valtteri VH14-018-0660
24. merikissa (VRL-13337) - Stigandr VH14-053-0064
25. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Kuriiri
26. Uppe (VRL-11253) - Basic Boom
27. namusetä (VRL-00801) - Vinnari VH13-018-1005
28. Sachiyo (VRL-11290) - Riihikorven Asterix
29. Amanda (VRL-10878) - Night of the Livin' Dead
30. Uppe (VRL-11253) - Balder av Rågkross
31. namusetä (VRL-00801) - Konstikas VH14-018-0684
32. Ljusia (VRL-02751) - Rayona BRA VH14-001-0011
33. Sachiyo (VRL-11290) - Villahaan Puuha
34. Tierra (VRL-02841) - Mic Waddahl VH12-237-0005
35. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zack VH14-053-0070
36. Nanna L. (VRL-00777) - Pirunkorven Reimu VH14-018-0559
37. tvisha (VRL-01671) - Kajon Illusinaatio
38. merikissa (VRL-13337) - Riiviöiden Teutori VH14-018-0540
39. Jenna S. (VRL-00766) - Armani RG VH06-027-8169
40. Pierre (VRL-10531) - Jimi-Viljami VH14-018-0661

Luokka 3. Helppo A (40/40)

1. merikissa (VRL-13337) - Frodo v. Ahlstedt VH14-053-0091
2. Nanna L. (VRL-00777) - Hymni VH14-018-0561
3. Uppe (VRL-11253) - Balder av Rågkross
4. namusetä (VRL-00801) - Perijän Piita VH14-018-0683
5. Crystal (VRL-00628) - Cedion Blanchfleur
6. Ljusia (VRL-02751) - Alegre's Autumn Hill
7. wishmaster (VRL-02889) - Aidan Jaynees VH12-035-0032
8. Ljusia (VRL-02751) - Indivar Mic VH11-102-0059
9. Nadia (VRL-00452) - Sävelsalon Sonja VH14-035-0004
10. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Sisukas
11. Uppe (VRL-11253) - Basic Boom
12. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Kuriiri
13. Sachiyo (VRL-11290) - Villahaan Puuha
14. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Viltteri VH14-018-0276
15. Sachiyo (VRL-11290) - Riihikorven Asterix
16. Pierre (VRL-10531) - Katjuusa VH14-018-0664
17. namusetä (VRL-00801) - Vinnari VH13-018-1005
18. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Punaenkeli VH14-018-0624
19. Amanda (VRL-10878) - Night of the Livin' Dead
20. merikissa (VRL-13337) - Tybalt LAC VH14-035-0039
21. Jenna S. (VRL-00766) - Ashina B VH11-028-0116
22. Sachiyo (VRL-11290) - Viehättävän Ruulio
23. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Helme VH14-018-0659
24. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Jessiina VH14-018-0658
25. tvisha (VRL-01671) - Kajon Illusinaatio
26. Tierra (VRL-02841) - Mic Waddahl VH12-237-0005
27. Nanna L. (VRL-00777) - Pirunkorven Reimu VH14-018-0559
28. wishmaster (VRL-02889) - A.D. Do Re Mi
29. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Hipsteri
30. tvisha (VRL-01671) - Kärmeniemen Helinä
31. Crystal (VRL-00628) - Rovfjäril VH12-028-0153
32. Ljusia (VRL-02751) - Rayona BRA VH14-001-0011
33. Sierra. (VRL-10775) - Cha-Cha Coco LAC VH12-029-0459
34. namusetä (VRL-00801) - Konstikas VH14-018-0684
35. merikissa (VRL-13337) - Riiviöiden Teutori VH14-018-0540
36. namusetä (VRL-00801) - Taikakuun Jääkide VH13-018-0957
37. Ljusia (VRL-02751) - Gloves Off Angelien VH13-012-0180
38. wishmaster (VRL-02889) - Painswick Théo VH14-027-0076
39. merikissa (VRL-13337) - Stigandr VH14-053-0064
40. Nanna L. (VRL-00777) - Fiktion Veini VH14-018-0334

Luokka 4. Vaativa B (40/40)

1. Sierra. (VRL-10775) - Korpisoturi VH13-018-0209
2. tvisha (VRL-01671) - Parodian Villiviikari
3. Nanna L. (VRL-00777) - Villahaan Eerina VH14-018-0452
4. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Oktaavi
5. Amanda (VRL-10878) - Ultimate Daredevil
6. Sachiyo (VRL-11290) - Riihikorven Vekara
7. Pierre (VRL-10531) - Vaapukan Lumikeiju VH14-018-0152
8. ?satu (VRL-00124) - Vaapukan Elo-Isa VH14-018-0580
9. Uppe (VRL-11253) - Poniniemen Brinella
10. Ljusia (VRL-02751) - Apollo Astor VH12-029-0310
11. Nanna L. (VRL-00777) - Tuulenpesän Usvatar VH14-018-0480
12. Nanna L. (VRL-00777) - Tiilikan Toivoton Tapaus VH14-018-0485
13. Nadia (VRL-00452) Sävelsalon Eemil VH13-029-0272
14. Uppe (VRL-11253) - Poniniemen Pretty Jade
15. merikissa (VRL-13337) - Koivumäen Tappivanukas VH14-018-0686
16. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Aviva
17. wishmaster (VRL-02889) - Thora VH14-044-0100
18. Jenna S. (VRL-00766) - Greenwich's Cecilia VH06-035-9434
19. Ljusia (VRL-02751) - Desperado 4U VH12-202-0011
20. Amanda (VRL-10878) - Antere v.d. Duren
21. wishmaster (VRL-02889) - Choco Woods VH14-044-0128
22. Sachiyo (VRL-11290) - Koston Haiku
23. Nanna L. (VRL-00777) - Kärmeniemen Joselinda VH14-018-0611
24. Sachiyo (VRL-11290) - K.B. Hukan Hurma
25. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Riikkari VH13-018-0531
26. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Almiira VH14-018-0441
27. Ljusia (VRL-02751) - Fourteen of Jadessa VH13-011-0153
28. Nadia (VRL-00452) - Sävelsalon Isla VH14-029-0052
29. Ljusia (VRL-02751) - Nchunak Vegas VH14-031-0353
30. Pierre (VRL-10531) - Hämminki VH14-018-0153
31. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Pikkuenkeli
32. merikissa (VRL-13337) - Aidan Hurple
33. Sachiyo (VRL-11290) - Satulinnan Natalia
34. wishmaster (VRL-02889) - Wister Strathisla VH14-044-0157
35. Sierra. (VRL-10775) - Kajon Sekundantti VH13-018-0296
36. merikissa (VRL-13337) - Koivumäen Hugo VH14-018-0539
37. Uppe (VRL-11253) - Felcie Fleur
38. merikissa (VRL-13337) - Vaapukan Roope VH14-018-0687
39. Crystal (VRL-00628) - Caitlin v. Sigma
40. Crystal (VRL-00628) - Metsänkuiskauksen Pakkasherra

Luokka 5. Vaativa B (40/40)

1. Uppe (VRL-11253) - Poniniemen Brinella
2. merikissa (VRL-13337) - Koivumäen Hugo VH14-018-0539
3. Nanna L. (VRL-00777) - Villahaan Eerina VH14-018-0452
4. Uppe (VRL-11253) - Poniniemen Pretty Jade
5. Ljusia (VRL-02751) - Fourteen of Jadessa VH13-011-0153
6. Sachiyo (VRL-11290) - Koston Haiku
7. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Pikkuenkeli
8. wishmaster (VRL-02889) - Thora VH14-044-0100
9. wishmaster (VRL-02889) - Wister Strathisla VH14-044-0157
10. Crystal (VRL-00628) - Caitlin v. Sigma
11. Jenna S. (VRL-00766) - Elburn Elliot VH14-139-0022
12. ?satu (VRL-00124) - Vaapukan Elo-Isa VH14-018-0580
13. wishmaster (VRL-02889) - Choco Woods VH14-044-0128
14. Sachiyo (VRL-11290) - Riihikorven Vekara
15. Amanda (VRL-10878) - Ultimate Daredevil
16. Nadia (VRL-00452) - Sävelsalon Isla VH14-029-0052
17. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Almiira VH14-018-0441
18. merikissa (VRL-13337) - Vaapukan Roope VH14-018-0687
19. Sierra. (VRL-10775) - Korpisoturi VH13-018-0209
20. Nanna L. (VRL-00777) - Tiilikan Toivoton Tapaus VH14-018-0485
21. Amanda (VRL-10878) - Antere v.d. Duren
22. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Oktaavi
23. Ljusia (VRL-02751) - Nchunak Vegas VH14-031-0353
24. Sachiyo (VRL-11290) - Satulinnan Natalia
25. Nanna L. (VRL-00777) - Kärmeniemen Joselinda VH14-018-0611
26. Pierre (VRL-10531) - Vaapukan Lumikeiju VH14-018-0152
27. Sachiyo (VRL-11290) - K.B. Hukan Hurma
28. Nanna L. (VRL-00777) - Tuulenpesän Usvatar VH14-018-0480
29. merikissa (VRL-13337) - Aidan Hurple
30. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Aviva
31. tvisha (VRL-01671) - Parodian Villiviikari
32. Nadia (VRL-00452) Sävelsalon Eemil VH13-029-0272
33. merikissa (VRL-13337) - Koivumäen Tappivanukas VH14-018-0686
34. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Riikkari VH13-018-0531
35. Pierre (VRL-10531) - Hämminki VH14-018-0153
36. Ljusia (VRL-02751) - Desperado 4U VH12-202-0011
37. Uppe (VRL-11253) - Felcie Fleur
38. Sierra. (VRL-10775) - Kajon Sekundantti VH13-018-0296
39. Crystal (VRL-00628) - Metsänkuiskauksen Pakkasherra
40. Ljusia (VRL-02751) - Apollo Astor VH12-029-0310