Kouluratsastuskilpailut

Kisapäivä: 25.05.2014 / Viimeinen ilmoittautuminen: 17.05.2014

Säännöt ja rajoitukset


Osallistumisohjeet

	Luokka 6 / Luokat 3 ja 4 
	Nimi (VRL-00000) - Ratsun nimi VH00-000-000
	Nimi (VRL-00000) - Ratsun nimi VH00-000-000
	

Jos sama ratsukko osallistuu useaan luokkaan, osallistuminen ilmoitetaan saman luokkaotsikon alla.
Väärin ilmoitettuja osallistumisia ei hyväksytä.

Luokkien osallistujamäärät päivitetään ryppään viimeiseen kutsuun.


Luokat

  • 1. Helppo B (40/40) TT
  • 2. Helppo A (40/40) TT
  • 3. Helppo A (40/40) TT
  • 4. Vaativa B (40/40) TT
  • 5. Vaativa B (40/40) TT

T = Täynnä
TT = Tulokset tulleet

Osallistujalistat päivitetty viimeksi
09.05.2014 18:00:58

Osallistujat

Osallistujalistat korvataan luokkien tuloksilla, kun jokainen luokka täyttyy tai kun viimeinen ilmoittatumispäivä on mennyt.

Luokka 1. Helppo B (40/40)

1. Crystal (VRL-00628) - Wyat Rocky Roulette VH14-017-0225
2. noah (VRL-00224) - Fifth Bird Goes Tweet VH14-029-0135
3. Jenna S. (VRL-00766) - Elfe Cearl VH14-017-0204
4. Nanna L. (VRL-00777) - Dahlgårds Sage VH14-028-0125
5. Isis (VRL-11247) - Sadiq al Najya
6. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Emmely
7. Pierre (VRL-10531) - Acomodao VH14-017-0257
8. merikissa (VRL-13337) - Ina MCF VH14-028-0110
9. Pierre (VRL-10531) - Enlazar VH14-017-0255
10. Jenna S. (VRL-00766) - Caldicott Booker VH14-017-0203
11. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Chorus
12. merikissa (VRL-13337) - Daniela MCF VH14-028-0111
13. Meela (VRL-01717) – Suitsupääsuke 2782 VH13-093-0015
14. Meela (VRL-01717) - Olivia VH13-093-0002
15. Nanna L. (VRL-00777) - Karkurannan Lejon VH14-028-0124
16. Crystal (VRL-00628) - Metsälammen Tättähäärä VH14-017-0094
17. Susanna (VRL-03881) - Fiktion Seela
18. Meela (VRL-01717) – Venka VH13-093-0035
19. Uppe (VRL-11253) - Kivikosken Roosie
20. Kolibri (VRL-12569) - El Thay Hassaanah VH13-003-0213
21. Susanna (VRL-03881) - Hetken Sirius
22. Ljusia (VRL-02751) - Hobbes LAC
23. Crystal (VRL-00628) - CW Yain't Uptown
24. Jenna S. (VRL-00766) - Yard's Merri VH14-057-0030
25. Susanna (VRL-03881) - Hetken Päivänsäde
26. Uppe (VRL-11253) - Capö Bu LAC
27. Meela (VRL-01717) - Merlin 2782 VH13-093-0016
28. Uppe (VRL-11253) - Glowmoor Cordelia
29. Jenna S. (VRL-00766) - Wyndham Pearly VH13-017-0267
30. Tierra (VRL-02841) - Mic Hahahaham VH12-111-0016
31. merikissa (VRL-13337) - Dahlgårds Safir VH14-028-0091
32. Nanna L. (VRL-00777) - Esmerald B VH11-028-0081
33. Pierre (VRL-10531) - Himpulan Sädekehä VH14-017-0221
34. noah (VRL-00224) - Gilfaethwy
35. noah (VRL-00224) - Blackwoods Yukon Jack
36. Pierre (VRL-10531) - Crocuzula VH14-017-0256
37. Nanna L. (VRL-00777) - Karla v. Ahlstedt VH14-028-0129
38. Tierra (VRL-02841) - Vanessa VH05-017-5727
39. Susanna (VRL-03881) - Hetken Livia
40. merikissa (VRL-13337) - Rosita v. Ahlstedt VH14-028-0092

Luokka 2. Helppo A (40/40)

1. namusetä (VRL-00801) - Perijän Piita VH14-018-0683
2. Pierre (VRL-10531) - Jami-Valtteri VH14-018-0660
3. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zack VH14-053-0070
4. Uppe (VRL-11253) - Balder av Rågkross
5. Sachiyo (VRL-11290) - Viehättävän Ruulio
6. namusetä (VRL-00801) - Taikakuun Jääkide VH13-018-0957
7. Nanna L. (VRL-00777) - Hymni VH14-018-0561
8. merikissa (VRL-13337) - Riiviöiden Teutori VH14-018-0540
9. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zar VH14-053-0069
10. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Hipsteri
11. namusetä (VRL-00801) - Konstikas VH14-018-0684
12. Amanda (VRL-10878) - Night of the Livin' Dead
13. merikissa (VRL-13337) - Tybalt LAC VH14-035-0039
14. Ljusia (VRL-02751) - Alegre's Autumn Hill
15. Uppe (VRL-11253) - Basic Boom
16. Nanna L. (VRL-00777) - Fiktion Veini VH14-018-0334
17. wishmaster (VRL-02889) - Painswick Théo VH14-027-0076
18. Ljusia (VRL-02751) - Rayona BRA VH14-001-0011
19. namusetä (VRL-00801) - Vinnari VH13-018-1005
20. Ljusia (VRL-02751) - Gloves Off Angelien VH13-012-0180
21. wishmaster (VRL-02889) - Aidan Jaynees VH12-035-0032
22. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Sisukas
23. Sachiyo (VRL-11290) - Villahaan Puuha
24. merikissa (VRL-13337) - Frodo v. Ahlstedt VH14-053-0091
25. Crystal (VRL-00628) - Cedion Blanchfleur
26. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Kuriiri
27. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Viltteri VH14-018-0276
28. Nadia (VRL-00452) - Sävelsalon Sonja VH14-035-0004
29. Nanna L. (VRL-00777) - Pirunkorven Reimu VH14-018-0559
30. Tierra (VRL-02841) - Mic Waddahl VH12-237-0005
31. merikissa (VRL-13337) - Stigandr VH14-053-0064
32. Pierre (VRL-10531) - Jimi-Viljami VH14-018-0661
33. tvisha (VRL-01671) - Kärmeniemen Helinä
34. Sierra. (VRL-10775) - Cha-Cha Coco LAC VH12-029-0459
35. Crystal (VRL-00628) - Rovfjäril VH12-028-0153
36. Ljusia (VRL-02751) - Indivar Mic VH11-102-0059
37. wishmaster (VRL-02889) - A.D. Do Re Mi
38. Sachiyo (VRL-11290) - Riihikorven Asterix
39. tvisha (VRL-01671) - Kajon Illusinaatio
40. Jenna S. (VRL-00766) - Armani RG VH06-027-8169

Luokka 3. Helppo A (40/40)

1. merikissa (VRL-13337) - Stigandr VH14-053-0064
2. Tierra (VRL-02841) - Mic Waddahl VH12-237-0005
3. Crystal (VRL-00628) - Cedion Blanchfleur
4. wishmaster (VRL-02889) - A.D. Do Re Mi
5. Sachiyo (VRL-11290) - Riihikorven Asterix
6. Amanda (VRL-10878) - Night of the Livin' Dead
7. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Sisukas
8. namusetä (VRL-00801) - Konstikas VH14-018-0684
9. Sachiyo (VRL-11290) - Villahaan Puuha
10. namusetä (VRL-00801) - Perijän Piita VH14-018-0683
11. Sierra. (VRL-10775) - Cha-Cha Coco LAC VH12-029-0459
12. Ljusia (VRL-02751) - Rayona BRA VH14-001-0011
13. wishmaster (VRL-02889) - Aidan Jaynees VH12-035-0032
14. tvisha (VRL-01671) - Kärmeniemen Helinä
15. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Hipsteri
16. Uppe (VRL-11253) - Balder av Rågkross
17. tvisha (VRL-01671) - Kajon Illusinaatio
18. namusetä (VRL-00801) - Vinnari VH13-018-1005
19. merikissa (VRL-13337) - Frodo v. Ahlstedt VH14-053-0091
20. merikissa (VRL-13337) - Tybalt LAC VH14-035-0039
21. Nanna L. (VRL-00777) - Fiktion Veini VH14-018-0334
22. Nanna L. (VRL-00777) - Pirunkorven Reimu VH14-018-0559
23. Uppe (VRL-11253) - Basic Boom
24. Nanna L. (VRL-00777) - Hymni VH14-018-0561
25. wishmaster (VRL-02889) - Painswick Théo VH14-027-0076
26. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Helme VH14-018-0659
27. Crystal (VRL-00628) - Rovfjäril VH12-028-0153
28. Pierre (VRL-10531) - Katjuusa VH14-018-0664
29. Ljusia (VRL-02751) - Alegre's Autumn Hill
30. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Jessiina VH14-018-0658
31. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Punaenkeli VH14-018-0624
32. Nadia (VRL-00452) - Sävelsalon Sonja VH14-035-0004
33. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Viltteri VH14-018-0276
34. Ljusia (VRL-02751) - Gloves Off Angelien VH13-012-0180
35. merikissa (VRL-13337) - Riiviöiden Teutori VH14-018-0540
36. namusetä (VRL-00801) - Taikakuun Jääkide VH13-018-0957
37. Sachiyo (VRL-11290) - Viehättävän Ruulio
38. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Kuriiri
39. Ljusia (VRL-02751) - Indivar Mic VH11-102-0059
40. Jenna S. (VRL-00766) - Ashina B VH11-028-0116

Luokka 4. Vaativa B (40/40)

1. merikissa (VRL-13337) - Koivumäen Tappivanukas VH14-018-0686
2. Uppe (VRL-11253) - Felcie Fleur
3. Amanda (VRL-10878) - Antere v.d. Duren
4. Crystal (VRL-00628) - Metsänkuiskauksen Pakkasherra
5. Nanna L. (VRL-00777) - Tuulenpesän Usvatar VH14-018-0480
6. wishmaster (VRL-02889) - Thora VH14-044-0100
7. Nadia (VRL-00452) Sävelsalon Eemil VH13-029-0272
8. Sachiyo (VRL-11290) - Satulinnan Natalia
9. wishmaster (VRL-02889) - Wister Strathisla VH14-044-0157
10. merikissa (VRL-13337) - Aidan Hurple
11. Sachiyo (VRL-11290) - Riihikorven Vekara
12. Nanna L. (VRL-00777) - Kärmeniemen Joselinda VH14-018-0611
13. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Aviva
14. Uppe (VRL-11253) - Poniniemen Pretty Jade
15. tvisha (VRL-01671) - Parodian Villiviikari
16. Jenna S. (VRL-00766) - Greenwich's Cecilia VH06-035-9434
17. Nanna L. (VRL-00777) - Tiilikan Toivoton Tapaus VH14-018-0485
18. Ljusia (VRL-02751) - Nchunak Vegas VH14-031-0353
19. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Pikkuenkeli
20. Crystal (VRL-00628) - Caitlin v. Sigma
21. Sierra. (VRL-10775) - Korpisoturi VH13-018-0209
22. Ljusia (VRL-02751) - Fourteen of Jadessa VH13-011-0153
23. Ljusia (VRL-02751) - Desperado 4U VH12-202-0011
24. Ljusia (VRL-02751) - Apollo Astor VH12-029-0310
25. Sachiyo (VRL-11290) - Koston Haiku
26. merikissa (VRL-13337) - Vaapukan Roope VH14-018-0687
27. Amanda (VRL-10878) - Ultimate Daredevil
28. merikissa (VRL-13337) - Koivumäen Hugo VH14-018-0539
29. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Riikkari VH13-018-0531
30. Sierra. (VRL-10775) - Kajon Sekundantti VH13-018-0296
31. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Almiira VH14-018-0441
32. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Oktaavi
33. wishmaster (VRL-02889) - Choco Woods VH14-044-0128
34. Pierre (VRL-10531) - Hämminki VH14-018-0153
35. Pierre (VRL-10531) - Vaapukan Lumikeiju VH14-018-0152
36. Nanna L. (VRL-00777) - Villahaan Eerina VH14-018-0452
37. Uppe (VRL-11253) - Poniniemen Brinella
38. ?satu (VRL-00124) - Vaapukan Elo-Isa VH14-018-0580
39. Sachiyo (VRL-11290) - K.B. Hukan Hurma
40. Nadia (VRL-00452) - Sävelsalon Isla VH14-029-0052

Luokka 5. Vaativa B (40/40)

1. wishmaster (VRL-02889) - Choco Woods VH14-044-0128
2. merikissa (VRL-13337) - Koivumäen Hugo VH14-018-0539
3. wishmaster (VRL-02889) - Thora VH14-044-0100
4. merikissa (VRL-13337) - Aidan Hurple
5. Ljusia (VRL-02751) - Fourteen of Jadessa VH13-011-0153
6. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Riikkari VH13-018-0531
7. Crystal (VRL-00628) - Metsänkuiskauksen Pakkasherra
8. Uppe (VRL-11253) - Poniniemen Brinella
9. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Aviva
10. Uppe (VRL-11253) - Felcie Fleur
11. Nadia (VRL-00452) Sävelsalon Eemil VH13-029-0272
12. Nadia (VRL-00452) - Sävelsalon Isla VH14-029-0052
13. Crystal (VRL-00628) - Caitlin v. Sigma
14. Sachiyo (VRL-11290) - K.B. Hukan Hurma
15. Amanda (VRL-10878) - Ultimate Daredevil
16. Ljusia (VRL-02751) - Desperado 4U VH12-202-0011
17. Uppe (VRL-11253) - Poniniemen Pretty Jade
18. Sachiyo (VRL-11290) - Koston Haiku
19. tvisha (VRL-01671) - Parodian Villiviikari
20. Nanna L. (VRL-00777) - Kärmeniemen Joselinda VH14-018-0611
21. Pierre (VRL-10531) - Hämminki VH14-018-0153
22. merikissa (VRL-13337) - Koivumäen Tappivanukas VH14-018-0686
23. Sierra. (VRL-10775) - Kajon Sekundantti VH13-018-0296
24. Sachiyo (VRL-11290) - Riihikorven Vekara
25. Sachiyo (VRL-11290) - Satulinnan Natalia
26. Ljusia (VRL-02751) - Apollo Astor VH12-029-0310
27. Pierre (VRL-10531) - Vaapukan Lumikeiju VH14-018-0152
28. Nanna L. (VRL-00777) - Tiilikan Toivoton Tapaus VH14-018-0485
29. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Oktaavi
30. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Almiira VH14-018-0441
31. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Pikkuenkeli
32. wishmaster (VRL-02889) - Wister Strathisla VH14-044-0157
33. Sierra. (VRL-10775) - Korpisoturi VH13-018-0209
34. Nanna L. (VRL-00777) - Villahaan Eerina VH14-018-0452
35. Amanda (VRL-10878) - Antere v.d. Duren
36. Jenna S. (VRL-00766) - Elburn Elliot VH14-139-0022
37. Nanna L. (VRL-00777) - Tuulenpesän Usvatar VH14-018-0480
38. merikissa (VRL-13337) - Vaapukan Roope VH14-018-0687
39. ?satu (VRL-00124) - Vaapukan Elo-Isa VH14-018-0580
40. Ljusia (VRL-02751) - Nchunak Vegas VH14-031-0353