Kouluratsastuskilpailut

Kisapäivä: 24.05.2014 / Viimeinen ilmoittautuminen: 17.05.2014

Säännöt ja rajoitukset


Osallistumisohjeet

	Luokka 6 / Luokat 3 ja 4 
	Nimi (VRL-00000) - Ratsun nimi VH00-000-000
	Nimi (VRL-00000) - Ratsun nimi VH00-000-000
	

Jos sama ratsukko osallistuu useaan luokkaan, osallistuminen ilmoitetaan saman luokkaotsikon alla.
Väärin ilmoitettuja osallistumisia ei hyväksytä.

Luokkien osallistujamäärät päivitetään ryppään viimeiseen kutsuun.


Luokat

  • 1. Helppo B (40/40) TT
  • 2. Helppo A (40/40) TT
  • 3. Helppo A (40/40) TT
  • 4. Vaativa B (40/40) TT
  • 5. Vaativa B (40/40) TT

T = Täynnä
TT = Tulokset tulleet

Osallistujalistat päivitetty viimeksi
09.05.2014 18:00:58

Osallistujat

Osallistujalistat korvataan luokkien tuloksilla, kun jokainen luokka täyttyy tai kun viimeinen ilmoittatumispäivä on mennyt.

Luokka 1. Helppo B (40/40)

1. Susanna (VRL-03881) - Hetken Sirius
2. Jenna S. (VRL-00766) - Caldicott Booker VH14-017-0203
3. Kolibri (VRL-12569) - El Thay Hassaanah VH13-003-0213
4. Crystal (VRL-00628) - CW Yain't Uptown
5. noah (VRL-00224) - Blackwoods Yukon Jack
6. Jenna S. (VRL-00766) - Elfe Cearl VH14-017-0204
7. Meela (VRL-01717) – Suitsupääsuke 2782 VH13-093-0015
8. Uppe (VRL-11253) - Glowmoor Cordelia
9. noah (VRL-00224) - Fifth Bird Goes Tweet VH14-029-0135
10. Pierre (VRL-10531) - Acomodao VH14-017-0257
11. Nanna L. (VRL-00777) - Dahlgårds Sage VH14-028-0125
12. Susanna (VRL-03881) - Hetken Päivänsäde
13. Tierra (VRL-02841) - Mic Hahahaham VH12-111-0016
14. Meela (VRL-01717) - Olivia VH13-093-0002
15. Pierre (VRL-10531) - Enlazar VH14-017-0255
16. merikissa (VRL-13337) - Rosita v. Ahlstedt VH14-028-0092
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Emmely
18. Jenna S. (VRL-00766) - Wyndham Pearly VH13-017-0267
19. merikissa (VRL-13337) - Dahlgårds Safir VH14-028-0091
20. Nanna L. (VRL-00777) - Karla v. Ahlstedt VH14-028-0129
21. Pierre (VRL-10531) - Himpulan Sädekehä VH14-017-0221
22. Nanna L. (VRL-00777) - Karkurannan Lejon VH14-028-0124
23. merikissa (VRL-13337) - Ina MCF VH14-028-0110
24. Nanna L. (VRL-00777) - Esmerald B VH11-028-0081
25. Uppe (VRL-11253) - Kivikosken Roosie
26. noah (VRL-00224) - Gilfaethwy
27. Tierra (VRL-02841) - Vanessa VH05-017-5727
28. Pierre (VRL-10531) - Crocuzula VH14-017-0256
29. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Chorus
30. Susanna (VRL-03881) - Fiktion Seela
31. Crystal (VRL-00628) - Metsälammen Tättähäärä VH14-017-0094
32. Crystal (VRL-00628) - Wyat Rocky Roulette VH14-017-0225
33. merikissa (VRL-13337) - Daniela MCF VH14-028-0111
34. Meela (VRL-01717) – Venka VH13-093-0035
35. Jenna S. (VRL-00766) - Yard's Merri VH14-057-0030
36. Ljusia (VRL-02751) - Hobbes LAC
37. Uppe (VRL-11253) - Capö Bu LAC
38. Meela (VRL-01717) - Merlin 2782 VH13-093-0016
39. Isis (VRL-11247) - Sadiq al Najya
40. Susanna (VRL-03881) - Hetken Livia

Luokka 2. Helppo A (40/40)

1. wishmaster (VRL-02889) - Painswick Théo VH14-027-0076
2. Sierra. (VRL-10775) - Cha-Cha Coco LAC VH12-029-0459
3. Ljusia (VRL-02751) - Gloves Off Angelien VH13-012-0180
4. merikissa (VRL-13337) - Tybalt LAC VH14-035-0039
5. tvisha (VRL-01671) - Kärmeniemen Helinä
6. Nanna L. (VRL-00777) - Hymni VH14-018-0561
7. Crystal (VRL-00628) - Rovfjäril VH12-028-0153
8. namusetä (VRL-00801) - Konstikas VH14-018-0684
9. Ljusia (VRL-02751) - Alegre's Autumn Hill
10. Jenna S. (VRL-00766) - Armani RG VH06-027-8169
11. Ljusia (VRL-02751) - Indivar Mic VH11-102-0059
12. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zar VH14-053-0069
13. tvisha (VRL-01671) - Kajon Illusinaatio
14. wishmaster (VRL-02889) - A.D. Do Re Mi
15. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zack VH14-053-0070
16. Nadia (VRL-00452) - Sävelsalon Sonja VH14-035-0004
17. Sachiyo (VRL-11290) - Villahaan Puuha
18. Nanna L. (VRL-00777) - Fiktion Veini VH14-018-0334
19. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Sisukas
20. Amanda (VRL-10878) - Night of the Livin' Dead
21. wishmaster (VRL-02889) - Aidan Jaynees VH12-035-0032
22. merikissa (VRL-13337) - Frodo v. Ahlstedt VH14-053-0091
23. Sachiyo (VRL-11290) - Viehättävän Ruulio
24. merikissa (VRL-13337) - Stigandr VH14-053-0064
25. Pierre (VRL-10531) - Jimi-Viljami VH14-018-0661
26. namusetä (VRL-00801) - Taikakuun Jääkide VH13-018-0957
27. merikissa (VRL-13337) - Riiviöiden Teutori VH14-018-0540
28. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Hipsteri
29. Pierre (VRL-10531) - Jami-Valtteri VH14-018-0660
30. Nanna L. (VRL-00777) - Pirunkorven Reimu VH14-018-0559
31. Ljusia (VRL-02751) - Rayona BRA VH14-001-0011
32. Crystal (VRL-00628) - Cedion Blanchfleur
33. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Kuriiri
34. namusetä (VRL-00801) - Perijän Piita VH14-018-0683
35. Sachiyo (VRL-11290) - Riihikorven Asterix
36. Uppe (VRL-11253) - Balder av Rågkross
37. Uppe (VRL-11253) - Basic Boom
38. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Viltteri VH14-018-0276
39. Tierra (VRL-02841) - Mic Waddahl VH12-237-0005
40. namusetä (VRL-00801) - Vinnari VH13-018-1005

Luokka 3. Helppo A (40/40)

1. Sachiyo (VRL-11290) - Villahaan Puuha
2. wishmaster (VRL-02889) - A.D. Do Re Mi
3. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Punaenkeli VH14-018-0624
4. merikissa (VRL-13337) - Riiviöiden Teutori VH14-018-0540
5. Crystal (VRL-00628) - Cedion Blanchfleur
6. namusetä (VRL-00801) - Vinnari VH13-018-1005
7. Uppe (VRL-11253) - Balder av Rågkross
8. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Hipsteri
9. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Sisukas
10. Nanna L. (VRL-00777) - Fiktion Veini VH14-018-0334
11. Amanda (VRL-10878) - Night of the Livin' Dead
12. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Kuriiri
13. Ljusia (VRL-02751) - Alegre's Autumn Hill
14. Nanna L. (VRL-00777) - Hymni VH14-018-0561
15. Ljusia (VRL-02751) - Indivar Mic VH11-102-0059
16. wishmaster (VRL-02889) - Aidan Jaynees VH12-035-0032
17. merikissa (VRL-13337) - Frodo v. Ahlstedt VH14-053-0091
18. namusetä (VRL-00801) - Konstikas VH14-018-0684
19. merikissa (VRL-13337) - Tybalt LAC VH14-035-0039
20. tvisha (VRL-01671) - Kärmeniemen Helinä
21. Nanna L. (VRL-00777) - Pirunkorven Reimu VH14-018-0559
22. tvisha (VRL-01671) - Kajon Illusinaatio
23. Nadia (VRL-00452) - Sävelsalon Sonja VH14-035-0004
24. Sachiyo (VRL-11290) - Viehättävän Ruulio
25. Tierra (VRL-02841) - Mic Waddahl VH12-237-0005
26. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Jessiina VH14-018-0658
27. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Viltteri VH14-018-0276
28. merikissa (VRL-13337) - Stigandr VH14-053-0064
29. namusetä (VRL-00801) - Taikakuun Jääkide VH13-018-0957
30. Sierra. (VRL-10775) - Cha-Cha Coco LAC VH12-029-0459
31. Uppe (VRL-11253) - Basic Boom
32. Jenna S. (VRL-00766) - Ashina B VH11-028-0116
33. Pierre (VRL-10531) - Katjuusa VH14-018-0664
34. namusetä (VRL-00801) - Perijän Piita VH14-018-0683
35. Sachiyo (VRL-11290) - Riihikorven Asterix
36. wishmaster (VRL-02889) - Painswick Théo VH14-027-0076
37. Ljusia (VRL-02751) - Rayona BRA VH14-001-0011
38. Ljusia (VRL-02751) - Gloves Off Angelien VH13-012-0180
39. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Helme VH14-018-0659
40. Crystal (VRL-00628) - Rovfjäril VH12-028-0153

Luokka 4. Vaativa B (40/40)

1. Uppe (VRL-11253) - Felcie Fleur
2. wishmaster (VRL-02889) - Wister Strathisla VH14-044-0157
3. Nanna L. (VRL-00777) - Tiilikan Toivoton Tapaus VH14-018-0485
4. Sachiyo (VRL-11290) - Satulinnan Natalia
5. Ljusia (VRL-02751) - Desperado 4U VH12-202-0011
6. merikissa (VRL-13337) - Koivumäen Hugo VH14-018-0539
7. Nadia (VRL-00452) - Sävelsalon Isla VH14-029-0052
8. Amanda (VRL-10878) - Ultimate Daredevil
9. Sierra. (VRL-10775) - Kajon Sekundantti VH13-018-0296
10. wishmaster (VRL-02889) - Thora VH14-044-0100
11. Crystal (VRL-00628) - Caitlin v. Sigma
12. wishmaster (VRL-02889) - Choco Woods VH14-044-0128
13. Nanna L. (VRL-00777) - Tuulenpesän Usvatar VH14-018-0480
14. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Pikkuenkeli
15. merikissa (VRL-13337) - Vaapukan Roope VH14-018-0687
16. Nanna L. (VRL-00777) - Villahaan Eerina VH14-018-0452
17. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Almiira VH14-018-0441
18. Amanda (VRL-10878) - Antere v.d. Duren
19. Uppe (VRL-11253) - Poniniemen Pretty Jade
20. merikissa (VRL-13337) - Koivumäen Tappivanukas VH14-018-0686
21. Nanna L. (VRL-00777) - Kärmeniemen Joselinda VH14-018-0611
22. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Oktaavi
23. Pierre (VRL-10531) - Hämminki VH14-018-0153
24. Crystal (VRL-00628) - Metsänkuiskauksen Pakkasherra
25. Uppe (VRL-11253) - Poniniemen Brinella
26. Ljusia (VRL-02751) - Nchunak Vegas VH14-031-0353
27. merikissa (VRL-13337) - Aidan Hurple
28. Ljusia (VRL-02751) - Fourteen of Jadessa VH13-011-0153
29. Jenna S. (VRL-00766) - Greenwich's Cecilia VH06-035-9434
30. Sachiyo (VRL-11290) - Riihikorven Vekara
31. Ljusia (VRL-02751) - Apollo Astor VH12-029-0310
32. Pierre (VRL-10531) - Vaapukan Lumikeiju VH14-018-0152
33. Sachiyo (VRL-11290) - K.B. Hukan Hurma
34. ?satu (VRL-00124) - Vaapukan Elo-Isa VH14-018-0580
35. Sachiyo (VRL-11290) - Koston Haiku
36. Sierra. (VRL-10775) - Korpisoturi VH13-018-0209
37. tvisha (VRL-01671) - Parodian Villiviikari
38. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Aviva
39. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Riikkari VH13-018-0531
40. Nadia (VRL-00452) Sävelsalon Eemil VH13-029-0272

Luokka 5. Vaativa B (40/40)

1. Uppe (VRL-11253) - Poniniemen Pretty Jade
2. Ljusia (VRL-02751) - Nchunak Vegas VH14-031-0353
3. Nanna L. (VRL-00777) - Tuulenpesän Usvatar VH14-018-0480
4. Crystal (VRL-00628) - Metsänkuiskauksen Pakkasherra
5. Sierra. (VRL-10775) - Korpisoturi VH13-018-0209
6. merikissa (VRL-13337) - Vaapukan Roope VH14-018-0687
7. ?satu (VRL-00124) - Vaapukan Elo-Isa VH14-018-0580
8. Jenna S. (VRL-00766) - Elburn Elliot VH14-139-0022
9. Uppe (VRL-11253) - Felcie Fleur
10. Pierre (VRL-10531) - Hämminki VH14-018-0153
11. Crystal (VRL-00628) - Caitlin v. Sigma
12. Amanda (VRL-10878) - Antere v.d. Duren
13. Nanna L. (VRL-00777) - Tiilikan Toivoton Tapaus VH14-018-0485
14. Nanna L. (VRL-00777) - Kärmeniemen Joselinda VH14-018-0611
15. Ljusia (VRL-02751) - Fourteen of Jadessa VH13-011-0153
16. Pierre (VRL-10531) - Vaapukan Lumikeiju VH14-018-0152
17. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Riikkari VH13-018-0531
18. merikissa (VRL-13337) - Aidan Hurple
19. Sachiyo (VRL-11290) - Koston Haiku
20. merikissa (VRL-13337) - Koivumäen Hugo VH14-018-0539
21. Nanna L. (VRL-00777) - Villahaan Eerina VH14-018-0452
22. wishmaster (VRL-02889) - Thora VH14-044-0100
23. Amanda (VRL-10878) - Ultimate Daredevil
24. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Oktaavi
25. Sachiyo (VRL-11290) - K.B. Hukan Hurma
26. wishmaster (VRL-02889) - Wister Strathisla VH14-044-0157
27. wishmaster (VRL-02889) - Choco Woods VH14-044-0128
28. Nadia (VRL-00452) Sävelsalon Eemil VH13-029-0272
29. Sachiyo (VRL-11290) - Riihikorven Vekara
30. Ljusia (VRL-02751) - Desperado 4U VH12-202-0011
31. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Pikkuenkeli
32. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Almiira VH14-018-0441
33. Nadia (VRL-00452) - Sävelsalon Isla VH14-029-0052
34. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Aviva
35. tvisha (VRL-01671) - Parodian Villiviikari
36. Sierra. (VRL-10775) - Kajon Sekundantti VH13-018-0296
37. merikissa (VRL-13337) - Koivumäen Tappivanukas VH14-018-0686
38. Uppe (VRL-11253) - Poniniemen Brinella
39. Sachiyo (VRL-11290) - Satulinnan Natalia
40. Ljusia (VRL-02751) - Apollo Astor VH12-029-0310